נעמי גלילי - מרצה ומנחה הורים וזוגות, מתמחה במשפחות חדשות.

זום עם נעמי

קו נעמי גלילי

ייעוץ והדרכה אונליין

אז מה זה בעצם ייעוץ בזום, ואיך זה עובד?

ייעוץ והדרכה בזום, ניתנים כחבילת ייעוץ, להורים המעוניינים לקבל הדרכה פרטנית ואין באפשרותם להגיע לקליניקה מפאת מרחק או זמן.

השירות הזה מאפשר לי להיות גמישה יותר מבחינת זמנים וניתן באותה מקצועיות ורצינות.
השיחות הן בד"כ בנות כשעה.

בכל חבילת ייעוץ, יש אפשרות לשעת תצפית כחלק מהתוכנית, שעה בה המחשב פתוח בנקודה מסויימת בבית ואני צופה און ליין במתרחש, ומאזינה לקולות בבית. יכול להתאים להתמודדות עם התארגנות בבוקר, זמן משחק אחר הצהריים, מריבות בין אחים ועוד.

ניתן לקבל ייעוץ תהליכי על בעיה או אתגר מתמשך כגון: חוצפה, גמילה שהתקלקלה בדרך, גבולות, העצמת ילדים בכל הקשור בבטחון עצמי ועוד.
ניתן גם לרכוש חבילת ייעוץ וליצור קשר בכל פעם שעולה אתגר חדש.

לדוגמא, כרגע, אני עובדת עם משפחה עם 3 ילדים, בסך הכל ההתנהלות בבית נעימה ורגועה. הם זקוקים לייעוצים נקודתיים בנושאים שונים שעולים כגון: הגדול עלה לכיתה א' – איך אפשר לסייע ולעזור במעבר ובהתאקלמות איכותית בבית הספר, כשנולד אח קטן – ייעוץ והדרכה על שיחה משפחתית והכנת הבית למצטרף החדש, כשעברו דירה – בקשו הדרכה בנוגע למעבר, הילד האמצעי התחיל לשקר – ייעוץ נקודתי ועוד…

החידוש בייעוץ מהסוג הזה הוא שאין מחוייבות או התחייבות להדרכה תהליכית או להגעה לקליניקה. ההדרכה ניתנת ברמה אישית ומקצועית והמפגשים מתקיימים בהתאם לנוחיות המשפחה – בזמן שלכם ובכל מקום שתבחרו.

 

אז איך עושים את זה?

ניתן לצלצל ישירות למספר: 054-2262325 ולקבוע שיחת ייעוץ.

 

להתראות ולהשתמע
נעמי גלילי

הגעתם עד לכאן, אז בואו נדבר...

קו נעמי גלילי